Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charlie Pace

8. 4. 2007
Charlie Pace

Herec: Dominic Monaghan

Kde bydlel: Manchester, Velká Británie

Co dělal v letadle: V Austrálii byl přesvědčit svého bratra, aby se jejich hudební skupina dala zase dohromady

Kde seděl: 29C

Kam patří: skupina z přední části

Na ostrově bydlí: v jeskyni

Charlie Pace
Charlie Pace

„Charlieho frustrace pramení z toho, že příliš přemýšlí. Je to narkoman a ti bývají přirizeně sebestřední,“ tvrdí o své postavě sám herec. Charlie je někdejší rockový muzikant, který do letadla nasednul proto, aby přesvědčil svého bratra k návratu do hudební branže. Jak se projeví už v letadle, je závislý na heroinu, a na ostrově se u něj brzi projeví abstineční příznaky.

Co už víme:

Charlie hrál v kapele, ale vypadá to, že jeho kapelu zná jen Kate. Je drogově závislý a dokonce se pro drogy vrátil do kokpitu.

 

Dominic Monaghan (datum a místo narození: 8.12.1976, Berlín, Německo)

V hloubi duše jsem chtěl být vždycky hercem . Byl jsem sice dobrý v literatuře, ve fotbalu i v zeměpise, ale nic z toho nebyla doopravdy moje parketa,“ vzpomíná na své dětství herec, který se narodil 8. ledna 1976 v Berlíně. Na vysoké škole vystudoval zeměpis a literaturu, ale kromě toho od svých šesti let zbožňoval filmy. Když tedy dostal šanci zahrát si v komediálním seriálu Hetty Wainthropp Investigates, s radostí nabídku přijal.

Knihu Pán Prstenů mu jeho otec věnoval, když mu bylo pouhých patnáct. „Dávám ti na její přečtění šest měsíců,“ prohlásil prý tehdy. Dominic ji stihnul přelouskat za pouhé dva měsíce, jako by tušil, že mu jednou přinese slávu. Ve svých jednadvaceti totiž dostal roli hobita Smíška ve slavné filmové adaptaci tohoto románu režiséra Petera Jacksona, což mu zajistilo místo na výsluní. Protože je literárně nadaný, dokonce se podílel i na scénáři. „Mám rád davy vřískající nadšením. Mám totiž slabost pro ženy, a tak mě fascinuje, když se ke mně hrnou, aniž bych pro to musel cokoli udělat,“ směje se.

Jednou mi jedna dívka zlomila srdce a od té doby to ovlivnilo můj přístup ke vztahům. To už je ale riziko podnikání. Jak jednou vstoupíte na masný trh, je velice pravděpodobné, že se dříve či později nakazíte nemocí šílených krav,“ řekl jednou o svém milostném životě. Svou osudovou lásku nakonec potkal právě při natáčení seriálu Ztraceni. Je totiž zasnoubený z s představitelkou Kate - Evangeline Lilly, s níž ho pojí řada zájmů. Stejně jako ona miluje přírodu - dokonce si koupil v Indii část pralesa jenom proto, aby ho uchránil před kácením. Sdílí i její vášeň pro sport. Surfování prý miluje dokonce natolik, že si kvůli němu pořídil dům v Los Angeles pár minut od pláže.

3 drby o Dominicu Monaghanovi

1. Je vášnivým fanouškem videoher a občas pořádá doma večírky, jejichž hlavní náplní je právě hraní.

2. Trpěl chronickým strachem z výšek, kterého se zbavil tak, že si spolu s Orlandem Bloomem skočil bungee jumping.

Původně se v seriálu Ztraceni ucházel o roli podvodníka Sawyera, ale nakonec se ukázal být vhodnějším adeptem na úlohu Charlieho. Kvůli němu byla tato postava výrazně „omlazena“ - původně to měl být starší rocker, jehož sláva je už na ústupu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Charlie

(verca, 15. 6. 2007 18:27)

Ahoj všici,Charlie je fakt bomba řízek.Vadí mi trochu,že je němčour,ale jinak good!Je fakt fine!Že?